+18
Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
Úplne uspokojí začiatočníkov. Na tento luk odporúčame osadiť zakladkou, buttonom a tiež je pripravený na montáž mieridiel a stabilizátora. Luk pre športovnú olympijskú streľbu.
V cene dodáváme:
Tetiva Brownell Dakron B 50 U.S.A
Návod na obsluhu
| Dĺžka šípu max. | 34" - 860 mm |
|---|---|
| Dostrel | 100 - 200 m podľa napínacej sily |
| Hmotnosť | 1100 g |
| Tetiva | Brownell Dakron B - 50 U.S.A. |
| Materiál ramena | Sendvič jaseňové drevo sklolaminát |
| Materiál madlo | Výberové jaseňové drevo |
| Dĺžka luku | 66" |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |