Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 00233-napinacia-sila-35lbs_ | |
|---|---|---|
| Značka: | Ragim |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Napínacia sila: |
|---|
Veková kategória: mládež a dospelí.
Úplne uspokojí začiatočníkov ale aj pokročilých.
Tento luk sa dá osadiť mieridlami zakladky, buttonom a tiež stabilizátorom.
Ideálny luk pre športovu a lovecku streľbu v prírode.
Pri použití šípu s plastovými letkami, je potredbné nutne nalepiť základku.
Doporučeny šíp:
Drevený dĺžka 760-810mm s končekom
Všetky drevené šípy s pravým perím a končekom.
| Dĺžka šípu max. | 32"- 810mm |
|---|---|
| Dostrel | 140 -280 m podľa napínacej sily |
| Hmotnosť | 950g |
| Tetiva | Brownell Dakron B - 50 U.S.A. |
| Materiál ramena | Sendvič jaseňové drevo sklolaminát |
| Materiál madlo | Výberové jaseňové drevo |
| Dĺžka luku | 62" - 151 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |