Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27032 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Čepeľ s pílovými zubami na jednej strane a nášľapnou hranou
- Skladateľná s otočným zámkom s pružinou
- Transportná taška s pútkom na opasok
| Veľkosť čepele | 21,5 x 15 cm |
|---|---|
| Celková dĺžka | 62 cm |
| Dĺžka v zloženom stave | 43 cm |
| Hmotnosť s vreckom | 700g |
| Farba | Zelená/Oliva |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |