Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | M51613228-MEDIUM | |
|---|---|---|
| Značka: | 8 Fields |
|
| Sklad: | skladom | |
Toto vrecko na bezpečné nabíjanie a skladovanie LiPo batérií je vyrobené z nehorľavých materiálov a chráni okolie pred potenciálnymi škodlivými účinkami poškodenia článkov počas nabíjania.
Rozmery: 22 x 18 cm.
| Hmotnosť | 85g |
|---|---|
| Dĺžka | 220mm |
| Šírka | 180mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |