Váš nákupný košík je prázdny
Univerzální lezečky pro milovníky všech druhů lezení.
| Zvršok | Syntetická koža |
|---|---|
| Podšívka | Super royal |
| Medzipodrážka | Termopat 1,6 mm |
| Podrážka | Cling 4 mm |
| Hmotnosť | 450g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |