Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | M-BCHCCEX6 | |
|---|---|---|
| Značka: | Mivardi |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Kompaktné, úplne ploché lehátko s pohodlným a tuhým matracom. Ponúka vynikajúcu stabilitu osemnohých lehátok kombinovanú so zníženou hmotnosťou a jednoduchosťou zloženia a rozloženia. To všetko vo veľmi zaujímavej cenovej hladine s nekompromisnou kvalitou spracovania aj použitých materiálov. Lehátko je vybavené samovysuvnými nohami a výkyvnými pätkami proti zaboreniu. Predné a zadné samostatné nohy sú vybavené automatickou aretáciou sklopenia/vyklopenia. Dištančné spojky jednotlivých sekcií rámu umožňujú zloženie lehátka s nasadeným spacákom.
Prepravnú tašku vhodnú pre tento produkt nájdete v sekcii parametre. Táto taška nie je súčasťou balenia, jedná sa o samostatný produkt.
Hmotnosť 8,5 kg
Výška rámu od zeme 40 – 53 cm cm
Počet kusov v balení 1
Nosnosť 120 kg
Rozmer 202 x 74 cm
Poznámky 6 nôh ( 1 + 2 + 2 + 1 )
Transportný rozmer 73 x 73 x 25 cm
Farba Camo CODE
Transportná taška M-TBBCHPRO8
Veľkosť Vankúš 65 x 32 cm
| Hmotnosť | 13 kg |
|---|---|
| Vodný stĺpec | 8000 mm |
| Rozmer v zloženom stave | 120 x 20 x 20 cm |
| Rozložené rozmery | 220 x 220 (233) x 195 cm |
| Materiál | M-TEC 210 |
| Podlaha | Na zip |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |