Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | P4702 | |
|---|---|---|
| Značka: | EMOS |
|
| Sklad: | skladom | |
Praktické nárazuvzdorné svietidlo ideálne na chaty, pri kempovaní, ale aj ako alternatívny zdroj svetla v domácnosti, pokiaľ dôjde k výpadku elektrickej energie.
| napájanie | 3× AAA |
|---|---|
| maximálny svetelný tok | 75 lm |
| maximálny dosvit | 130 m |
| batérie súčasťou balenia | nie |
| typ batérie | LR03 (1,5 V) |
| nabíjací | nie |
| fokus | áno |
| vodeodolná | áno (IP43) |
| materiál | plast |
| doba svietenia | 72 h |
| doba svietenia detail | neuvádza sa |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| nárazuvzdornosť | áno |
| farba | čierno-sivá |
| svetelný tok | LED 100 % – 75 lm |
| zdroj svetla | LED |
| dosvit | LED 100 % – 130 m |
| počet režimov svietenia | 1 |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |
| LED indikácia stavu akumulátora | neuvádza sa |
| režimy | LED 100 % |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| vybavenie | pútko |
| hmotnosť | 83 g |
| záručná doba | 2 roky |
| rozmer | 120 × 35 × 35 mm |
| predajný obal | 1 ks, papierový blister |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |