Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | TL052 | |
|---|---|---|
| Značka: | Barnett |
|
| Sklad: | Dodanie 7 - 10 dní | |
Šípky malého priemeru poskytujú neuveriteľnú presnosť a prienik. Tieto .204“ málopriemerové šípy, boli navrhnuté exkluzívne pre používanie Hyper kušami. Sú neskutočne silné a výkonné s odchýlkou .001“. Výrobca privádza Hyper Whitetail™ 410 prvú kušu z populárneho radu používajúcu Hyperflite™ technológiu. Všetko, čo majú strelci radi na Whitetail prevedení je stále tu: zahŕňajúc odolnú odľahčenú pažbu so špeciálnym odľahčeným a otvoreným podpažbím, ktoré vrchnou časťou precízne zabraňuje ruke strelca nechcenému úchopu koľajníc a súčasne cez otvorenú časť držíte kušu ako nikdy predtým. Dotykové funkčné časti sú z mäkkej gumy, koľajnice šípu z hliníka. Pažba je kompatibilná s Barnett CCD kľukovým navijákom. Najpodstatnejšia premena je, že tento Hyper Whitetail model strieľa Hyperflite šípy, garantujúc až o 25 % hlbší prienik s rýchlosťou 410 Fps (125 m/s). Presný smrtiaci zásah. Napínacia sila je 190 lbs. Ďalšie použité technológie ako Soft Lok™ plávajúci štetinový držiak šípov, ADF systém spúšte a zabezpečenia – čo je jedinečná patentovaná technológia TriggerTech. Kuše prešli aj inováciou povrchovej úpravy, špeciálna camo farba Mossy Oak Terra Bayou dokonale maskuje v prírode. Obsahom balenia je aj prémiový podsvietený puškohľad HALO 4x32. Predinštalované tlmiče tetivy a picatinny lišty pre ďalšie príslušenstvo. To je dôvod, prečo sa Whitetail séria stala najpopulárnejšou a celkový zážitok zo strieľania s Hyper Whitetail 410 zostáva rovnako pohodlný ako efektívny.
Vlastnosti zostavy TriggerTech:
Frictionless Release Technology™ vytvára voľne sa pohybujúci valec medzi piestom a spúšťou – na rozdiel od všetkého, čo je dostupné na trhu, ponúka hladšiu a ľahšiu spúšť. Senzory končíka a poistka proti výstrelu naprázdno Vám poskytujú záruku dvojnásobnej bezpečnosti a 3 librové hladké uvoľnenie Vám dodá istotu pri streľbe. Akonáhle vyskúšate TriggerTech, už nikdy sa nebudete chcieť vrátiť k inému systému.
Patentované technológie a podrobnejšie info:
Obsah balenia:
| Farba | camo Mossy Oak Terra Bayou |
|---|---|
| Typ spúšte | TriggerTech |
| Dĺžka náťahu | 15,5 " |
| Axle-to-Axle | 9.1875 " |
| Hmotnosť | 3,45 kg |
| Šírka lučiska | 47 cm |
| Celková dĺžka | 92.2 cm |
| Rýchlosť | 410 fps (125 m/s) |
| Sila náťahu | 190 Lbs |
| doprava | nadrozmer |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |