Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27103 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Požiarna oceľ so škrabkou
- 2-dielna so šnúrkou
| Dĺžka tyče | cca 6,5 cm |
|---|---|
| Priemer | cca 9,5 mm |
| Celková dĺžka | cca 9,5 cm |
| Materiál | Požiarná oceĺ - Lantán, cér, meď, železo, zinok, horčík |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |