Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 33405C | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
Sklopná rukoväť
Veko s rukoväťou
| Kapacita | cca 7 l |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Rozmer | cca 31 x 18,5 cm |
| Výška s vekom | cca 23 cm |
| Hmotnosť s vekom | cca 9,2 kg |
| Materiál | hrniec a pokrievka - 100% liatina, rukoväť čeľuste - galvanizované železo |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |