Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 859404379026101 | |
|---|---|---|
| Značka: | Expres Menu |
|
| Sklad: | Skladom u dodávateľa 3 - 5 dní | |
Jemná smotanová omáčka s tromi varenými vajcami, ktorú ocenia všetci stravníci, ktorí majú radi kôpor.
mlieko, voda, smotana, cukor repný, vajcia 3 ks (27 %), ryžová múka, kukuričná múka, maslo, kôpor sterilizovaný 4 % (voda, kôpor, ocot kvasný, cukor, soľ), ocot kvasný, kamenná soľ.
100g obsahuje
| Energetická hodnota kJ: | 350 |
|---|---|
| Energetická hodnota kcal: | 83 |
| Tuky: | 4,4 g |
| nasýtené mastné kyseliny: | 1,8 g |
| Sacharidy: | 7,5 g |
| z toho cukry: | 4,5 g |
| Bielkoviny: | 4,4 g |
| Vláknina: | 0,0 g |
| Soľ: | 0,8 g |
Produkty sú už uvarené a tepelne spracované. Ich príprava spočíva len v ohreve (samozrejme sa dajú jesť aj za studena). Nemusíte pridávať žiadnu vodu ani jedlo prevárať. Jedlo si tak pripravíte behom pár minút a môžete podávať.
Zohrievať môžete niekoľkými spôsobmi:
1. Vložte uzatvorené vrecúško do hrnca s horúcou vodou (alebo do rýchlovarnej kanvice), nechajte cca 10 min prehriať a po otvorení
servírujte priamo na tanier.

2. Vrecúško vyprázdnite priamo do hrnca (alebo na panvičku) a zohrievajte cca 5 min.

3. Preložte jedlo z vrecúška do vhodnej nádoby a zohrievajte cca 3 min v mikrovlnnej trúbe.

| Hmotnosť | 600 g |
|---|---|
| Počet Porcií | 2 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |