Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | W07783 | |
|---|---|---|
| Značka: | Klymax |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Klymax MPS 45 zaujme kompaktným dizajnom, výbornou modularitou a veľmi dobrou redukciou hluku. Tlmič je možné skrátiť alebo predĺžiť odobratím/pridaním jednotlivých segmentov. Uchytenie sa realizuje pomocou úsťovej brzdy Klymax KFL s príslušným závitom. Výhodou tohto riešenia je vysoká škálovateľnosť výkonu a použitelnosť jediného tlmiča v rôznych situáciach a na rôznych zbraniach. Tlmiče radu MPS 45 majú priemer 45 mm, sú dodávané s 5 modulmi a je možné ich skrátiť alebo predĺžiť podľa želania. V kombinácii s rýchloupínaním KFL je dokonalým spoločníkom pre každého profesionála.
PARAMETRE:
| Kaliber | max .223 |
|---|---|
| Over-barrel | áno |
| Max. kaliber | 6 mm (.222Rem, .223Rem, 4.6x33, .17Rem, .204Ruger) |
| Útlm hluku | 32-42 db |
| Priemer | 45 mm |
| Dĺžka | 165 mm (zasadenie 65 mm / predĺženie hlavne 100 mm) |
| Materiál | nerezová oceľ |
| Farba | strieborná |
| Hmotnosť | 560 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |