+18
Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 7214E028M | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | skladom | |
Luk Cadet využíva všetky osvedčené vlastnosti luku Ranger je však stavaný pre mladých a nižších ľudí.
Luk sa predáva bez príslušenstva (tulec, šípová základka, mieridlá)
| Úsťová rýchlosť | 345 - 350 fps |
|---|---|
| Axle-to-Axle | 800 mm (vzdialenosť medzi osami kladiek) |
| Brace Weight | 178 mm (vzdialenosť tetivy od rúčky v nenapnutom stave) |
| Draw Lengths | 17"- 26" (dĺžka náťahu) |
| Draw Weights | 15-28 lbs (sila náťahu) |
| Let-off | 40% (pokles sily ktorú musí strelec držať pri plne napnutom luku) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |