Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | P52A | |
|---|---|---|
| Značka: | Petzl |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- veľmi ľahká a kompaktná
- určená pre každodenné použitie a pre záchranu z miesta nehody (napr. prelanení Tyrolským traverzom)
- výbornú účinnosť zaisťujú zapúzdrené guličkové ložiska
| Priemer lana | do 11mm |
|---|---|
| Priemer kotúča | 25mm |
| Účinnosť | 91% |
| Hmotnosť | 56g |
| Pracovné zaťaženie | 5kN |
| Norma | CE EN 12278/UIAA |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |