Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | P05 SO-80201edc75 | |
|---|---|---|
| Značka: | Petzl |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Ultraľahká malá kladka s integrovaným blokantom.
Váži iba 85 gramov a priemer kotúča je 25 mm
Kotúč je uložený na guličkových ložiskách a má účinnosť 91%.
Vačka z nerezovej ocele funguje na namrznutých aj znečistených lanách a je možné ju pomocou tlačidla vyradiť z činnosti a používať iba kladku
Microtraxion je ideálny pomocník na zostavenie kladkostroja pri vyťahovaní materiálu, záchranu z ľadovcovej trhliny alebo krátke výstupy po lane
Vďaka jej malej hmotnosti môže byť neustále po ruke na vašom úväzku
| Hmotnosť | 85 g |
|---|---|
| Norma | CE EN 567, UIAA |
| Priemer kotúča | 25mm |
| Pracovné zaťaženie | kladka 2 x 7,5=15 kN, blokant 4 kN |
| Priemer lana | 8-11mm |
| Účinnosť | 91% |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |