Váš nákupný košík je prázdny
Hrudný lanový blokant CROLL je určený na výstupy po lane. Ľahko sa používa vďaka tvarovanej poistke, ktorá je plne integrovaná do tela blokantu, aby nedochádzalo k jej nedobrovoľnému zachyteniu. Pripojovacie otvory zaisťujú efektívne umiestnenie na hrudi počas výstupu. Je k dispozícii v dvoch verziách na prispôsobenie rôznym priemerom lana. Používa sa v spojení s ručným lanovým blokantom ASCENSION pre lanové výstupy.
| Hmotnosť | 140g |
|---|---|
| Norma | CE EN 567, CE EN 12841 type B, EAC, NFPA 1983 Technical Use |
| Priemer lana | do 13mm |
| Priemer lana min | 8mm |
| Farba | žltá |
| Veľkosť | L |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |