Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | A042BA01 | |
|---|---|---|
| Značka: | Petzl |
|
| Sklad: | skladom | |
Odolná univerzálna prilba Bore je vhodná pre horolezectvo, alpinizmus, speleológiu, via ferraty, canyoning a ďalšie vertikálne aktivity. Vďaka hybridnej konštrukcii je prilba kompaktná a zároveň kryje celú hlavu. Má zosilnenú ochranu voči bočnému, čelnému aj zadnému nárazu. Optimalizovaná hmota na hlave a široké vetracie otvory z nej robia pohodlnú prilbu pre všetky aktivity.
Robustná:
Konštrukcia, ktorá kryje celú hlavu:
Univerzálne použitie:
| Obvod hlavy S/M: | 48-58 cm |
|---|---|
| Obvod hlavy M/L: | 53-61 cm |
| Hmotnosť | 295g |
|---|---|
| Norma | CE EN 12492, UIAA |
| Farba | červená |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |