Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 253548 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
HK SP5 - samonabíjacia krátka guľová zbraň s pevnou pažbou. Je civilnou samonabíjacou verziou legendárnej MP5 v kalibri 9x19. Všetky varianty SP5 sú absolútne identické ako MP5, najmä rozhranie zásobníka, pažba, predpažbie a mieridlá.
Parametre:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Dĺžka hlavne | 225 mm |
| Celková dĺžka | 680 mm |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 220 mm |
| Dĺžka zámernej | 330 mm |
| Odpor spúšte | 30 - 45 N |
| Poistka | manuálna obojstranná |
| Kapacita zásobníku | 10 nábojov |
| Cieľník | rotačný (diopterový) - so 4 rôznymi polohami |
| Hmotnosť | 2.80 kg (so zásobníkom bez nábojov) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |