Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 31793B | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Ľahká, kompaktne skladná hojdacia sieť
- Uzavretý povrch vyrobený z polyesteru
- S pevnými kovovými karabínami / upevňovacími lankami
- Extra široká a dlhá verzia
- Integrovaná bočná baliaca taška môže byť použitá ako
- Úložný vak
- Transportná taška so sťahovacou šnúrkou
| Farba | Zelená/Oliva |
|---|---|
| Veľkosť balenia | cca 15 x 10 x 10 cm |
| Rozmer | 290 x 150 cm |
| Hmotnosť | cca 550 g |
| Materiál | 100% Polyester |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |