Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | B15322 | |
|---|---|---|
| Značka: | GP Batteries |
|
| Sklad: | skladom | |
Gombíkové batérie CR2032 obsahujú lítium, vďaka ktorému vás nikdy nesklamú. Lacné alkalické "gombíky" tak jednoznačne prevyšujú svojím maximálnym výkonom, napätím (3V), stabilným za akokoľvek extrémnych podmienok, a skladovateľnosťou (10 rokov).
Vzhľadom k tomu nachádza uplatnenie v bežnom živote (ako gombíkové batérie do hodiniek alebo do naslúchadiel) aj v náročných plánoch vrcholových športovcov a nevyliečiteľných dobrodruhov (ako externý batérie na ktoré je spoľahnutie).
Dajú sa využiť napríklad pre zabezpečovacie systémy, čidlá, detektory dymu či diaľkové ovládania (od áut, garážových brán či elektrických roliet). Jedna sada batérií dodá energiu vašej elektronike na mnoho rokov.
| Chemické zloženie | lithiové |
| Kapacita | 240 mAh |
| Kategória / rada | Lithium |
| Max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| Možnosť nabíjania | NIE |
| Napätie | 3 V |
| Počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| Rozmery | ø20 x 3,2 mm |
| Značka | GP |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |