Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | B1570 | |
|---|---|---|
| Značka: | GP Batteries |
|
| Sklad: | skladom | |
Široký rozsah prevádzkových teplôt od -10 °C do +60 °C. Vhodná pre citlivé zariadenia ako napr.: hodinky, kalkulačky, záložné podsvietenie, autoalarmy, tlakomery, diaľkové ovládače a ďalšie. Extrémne dlhá skladovateľnosť až 10 rokov.
Parametre
| Značka | GP |
|---|---|
| Všeobecné číslo | B1570 |
| Produktové číslo | 1042162015 |
| EAN | 4891199063886 |
| veľkosť batérie | neuvádza sa |
|---|---|
| chemické zloženie | líthiové |
| kategória/rada | Lithium |
| možnosť nabíjania | nie |
| kapacita | 75 mAh |
|---|---|
| napätie | 3 V |
| typové označenie | GP CR1620 |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| hmotnosť | 1,3 g |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| značka | GP |
| rozmer | 16,0 × 2,0 mm |
| predajný obal | 5 ks, blister |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |