Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | G3702 | |
|---|---|---|
| Značka: | Gerber |
|
| Sklad: | skladom | |
Gerber Armbar Driver Onyx EFS 31-003702 je kompaktný a všestranný multitool navrhnutý pre každodenné nosenie a použitie v teréne. S elegantnou čiernou hliníkovou rukoväťou a premyslenou sadou nástrojov ponúka okamžitú funkčnosť v štíhlom, vrecku priateľskom balení.
| Materiál čepele | nerezová oceľ |
|---|---|
| Materiál rukoväte | hliník |
| Poistka | Framelock |
| Dĺžka čepele | 6.35 cm |
| Celková dĺžka | 16.51 cm |
| Dĺžka v zloženom stave | 9.22 cm |
| Typ čepele | Wharncliffe |
| Využitie | Kempingový, EDC - každodenné nosenie |
| Typ noža | Zatvárací, Multifunkčný |
| Typ otvárania | Manual, Otvor na palec |
| Povrchová úprava čepele | Polished |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Farba | čierna |
| Náradie | otvárač na fľaše, nožnice, držiak na bity, šidlo, páčidlo, kladivo, nôž |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |