Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | R34AC070 | |
|---|---|---|
| Značka: | Petzl |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Lano Arial využijete či už na alpinizmus alebo na lezenie. Duratec Dry je úprava, s ktorou budete určite nadmieru spokojný, pretože má na starosti dlhodobú životnosť a maximálny výkon. Pre horolezcov bude určite ďalším plusom aj silnejší oplet, ktorý zabraňuje oderu. Proti rozstrapkaniu koncov bojuje UltraSonic Finish. Čo je vlastne ultrazvukový proces na spojenie jadra a plášťu. Manipulácia s lanom je voči vám pozoruhodne bezpečná, budete mať k dispozícii vynikajúci úchop a skvelú poddajnosť lana. Výrobca využil aj špeciálne zmotanie lana – Climb Ready Coil.
Výhody lana:
Certifikácie: CE EN 893
| Farba | červená |
|---|---|
| Dĺžka | 70 m |
| Pevnosť | 8,8 kN |
| Priemer | 9.5 mm |
| Statické predĺženie | 7.6% |
| Dynamické predĺženie | 32% |
| Rázová sila | 8,8 kN |
| Počet pádov | 7 |
| Pomer opletu | 40% |
| Konštrukcia | 40 bobínov |
| Hmotnosť | 58 g/m |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |