Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 28287B | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Vhodné pre najbežnejšie plastové fľaše na nápoje
- Ľahké vyberanie fľaše
- Pomocou držiaka kliknutia
- Bezpečné zapínanie pomocou slučky
- So suchým zipsom a stlačením gombíka
| Veľkosť slučky | cca 2,5 x 7 cm |
|---|---|
| Celková dĺžka | cca 16 cm |
| Šírka držiaka | cca 3,5 cm |
| Materiál | Slučka 100% Polyester, Nosič 100% Polypropylén |
| Farba | Zelená/Oliva |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |