Váš nákupný košík je prázdny
Pružný, olejom ošetrený kožený zvršok, vnútorná vložka z plstenej vlny a zapečatený šev robia z týchto topánok, vodotesné, luxusné a ideálne riešenie pre udržanie nohy v suchu a teple aj v chladných zimných podmienkach.
| Sorel DÁMSKE | |||
| USA veľkosť | EÚ veľkosť | GB veľkosť | Dĺžka chodidla |
| 5 | 36 | 3 | 21.8-22.2 |
| 5.5 | 36.5 | 3.5 | 22.2-22.6 |
| 6 | 37 | 4 | 22.6-23.1 |
| 6.5 | 37.5 | 4.5 | 23.1-23.5 |
| 7 | 38 | 5 | 23.5-23.9 |
| 7.5 | 38.5 | 5.5 | 23.9-24.3 |
| 8 | 39 | 6 | 24.3-24.7 |
| 8.5 | 39.5 | 6.5 | 24.7-25.1 |
| 9 | 40 | 7 | 25.1-25.6 |
| 9.5 | 40.5 | 7.5 | 25.6-26 |
| 10 | 41 | 8 | 26-26.4 |
| 10.5 | 41.5 | 8.5 | 26.4-26.9 |
| 11 | 42 | 9 | 26.9-27.3 |
| 12 | 43 | 10 | 27.7-28.1 |
| Farba | Cappuccino, Oxford Tan |
|---|---|
| Zvršok | Premium olejovaná koža |
| Šev | zapečatený vodotesný |
| Podšívka | Recyklovaná plsť |
| Stielka | 2,5 mm lepená plsťová mrazuvzdorná |
| Medzipodrážka | 25 mm ochranná vrstva pred mrazom |
| Podrážka | guma, optimalizovaná pre najlepšiu trakciu |
| Do teploty | -32 °C |
| Izolácia | Odnímateľná 6mm vložka z plstenej vlny a obruba z kože |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |