Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | LR020 | |
|---|---|---|
| Značka: | Comet |
|
| Sklad: | skladom | |
Profesionálny ďalekohľad s veľkým nastaviteľným zväčšením (ZOOM) .
Je veľmi pevne vyrobený a má ochrannú gumovú vrstvu, ktorá chráni optický systém pred poškodením v prípade náhodného nárazu alebo pádu.
Veľké šošovky , optika BK-7 a viacvrstvové antireflexné vrstvy zabezpečujú vynikajúcu viditeľnosť na veľké vzdialenosti a najvyššiu kvalitu obrazu aj pri slabom osvetlení a v náročných poveternostných podmienkach.
Ďalekohľad má plynulé nastavenie priblíženia - ZOOM od 10x do 60x .
Zoom sa ovláda páčkou na pravom okulári.
Sada obsahuje: ďalekohľad COMET 10-60x70 LR-020, 4 krytky, puzdro s popruhom, čistiacu handričku, popruh na zavesenie ďalekohľadu okolo krku a kartónovú krabicu.
Použitie: astronómia, výlety, poľovníctvo, športové podujatia, koncerty, plachtenie, horolezectvo, pozorovanie vtákov, domáce použitie.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
| Model | Comet LR-020 |
|---|---|
| Výška | 18,1 cm |
| Šírka | 19,5 cm |
| Zväčšenie | 10-60x |
| Vnútorný priemer šošovky | 50 mm |
| Vonkajší priemer šošovky | 62 mm |
| Lineárne zorné pole | 72 m/1000 m |
| Uhlové zorné pole | 4,1° |
| Systém hranolov | Porro |
| Optické sklo | BK-7 |
| Nastavenie zaostrenia | externé centrálne |
| Funkcia ZOOM | Áno, páčka na pravom okulári |
| Antireflexné vrstvy | Viacvrstvové povlaky (MC) |
| Výstup pre statív | Áno 1/4'' |
| Hmotnosť | 800 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |