Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | LR058 | |
|---|---|---|
| Značka: | Comet |
|
| Sklad: | skladom | |
Profesionálny ďalekohľad určený pre náročných používateľov.
Má sklenenú optiku BaK-4 , ktorá zaručuje jasný a jasný obraz a vynikajúcu viditeľnosť aj po zotmení.
Viacvrstvové antireflexné vrstvy XR-FMC zabezpečujú veľmi dobrý prenos svetla, čo sa premieta do najvyššej kvality a ostrosti obrazu.
Všetky vonkajšie optické povrchy sú potiahnuté vrstvou ArmorTek , ktorá zaisťuje vysokú odolnosť voči poškodeniu a poškriabaniu.
Ďalekohľad je veľmi solídne vyrobený , má hliníkový rám a ochrannú gumovú vrstvu , ktorá chráni optický systém pred poškodením v prípade náhodného nárazu alebo pádu.
Naplnené argónom .
Prístroj používa očnice Twist-Up , ktoré sa vysúvajú a umožňujú pohodlné nastavenie ďalekohľadu individuálnym potrebám používateľa.
Ďalekohľad je vodotesný a má 10-násobné zväčšenie .
Použitie : výlety, poľovačky, športové podujatia, koncerty, plachtenie, horské expedície, pozorovanie vtákov, domáce použitie.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
Ďalekohľady, pozorovacie ďalekohľady a ďalšie optické prístroje COMET vyrobené s neuveriteľnou presnosťou a dôrazom na detail vám umožnia vidieť viac. Táto výnimočná kvalita obrazu vám umožní objaviť nepoznané. Spoľahlivé produkty určené pre špecializované použitie poľovníkmi, príslušníkmi orgánov činných v trestnom konaní, námorníkmi a milovníkmi prírody sa ukážu ako ideálne aj pre hobbyistov a dokonca aj deti. Značka COMET predstavuje najvyššiu kvalitu, vďaka ktorej je vzdialenosť minulosťou. Čo bolo predtým nedosiahnuteľné, je teraz na dosah... s objektívom.
| Model | PRO COMPACT LR-058 |
|---|---|
| Výška | 16,2 cm |
| Šírka | 13,2 cm |
| Zväčšenie | 10x |
| Priemer šošovky | 42 mm |
| Lineárne zorné pole | 102 m/1000 m |
| Uhlové zorné pole | 5,8° |
| Usporiadanie hranola | strecha |
| Optické sklo | BaK-4 |
| Nastavenie zaostrenia | externé centrálne |
| Antireflexné vrstvy | XR FMC |
| Výstup pre statív | áno |
| Dioptrická korekcia | Áno, v pravom okulári -/+3 |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 640 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |