Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | LR036 | |
|---|---|---|
| Značka: | Comet |
|
| Sklad: | skladom | |
Solídne vyrobený poľovnícky ďalekohľad od značky COMET .
Je veľmi solídne vyrobený s použitím najkvalitnejších optických zariadení.
Má sklenené hranoly BaK-4 a viacvrstvové antireflexné vrstvy , ktoré zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť na veľké vzdialenosti.
Kvalita obrazu je vynikajúca aj pri slabom osvetlení a nepriaznivom počasí.
Pevný rám je potiahnutý ochrannou gumovou vrstvou , ktorá zlepšuje priľnavosť a znižuje možnosť vykĺznutia z ruky.
Nanesená vrstva navyše chráni ďalekohľad v prípade pádu.
Ďalekohľad má manuálne nastavenie zaostrovania a zväčšenie až 20x .
Zariadenie je vybavené gombíkom pre centrálnu korekciu zrakových chýb - to je vynikajúce riešenie pre ľudí, ktorí nosia okuliare.
Použitie: astronómia, výlety, poľovníctvo, športové podujatia, koncerty, plachtenie, horolezectvo, pozorovanie vtákov, domáce použitie.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
| Model | Comet LR-036 |
|---|---|
| Výška | 14,1 cm |
| Šírka | 18,3 cm |
| Zväčšenie | 20x |
| Vnútorný priemer šošovky | 37 mm |
| Vonkajší priemer šošovky | 50 mm |
| Lineárne zorné pole | 104 m/1000 m |
| Systém hranolov | Porro |
| Optické sklo | BaK-4 |
| Nastavenie zaostrenia | externé centrálne |
| Antireflexné vrstvy | Viacvrstvové povlaky (MC) |
| Výstup pre statív | Áno 1/4'' |
| Dioptrická korekcia | Áno, v pravom okulári -/+3 |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 545 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |