Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 014157 | |
|---|---|---|
| Značka: | Braun |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Dobrý a cenovo veľmi priaznivý ďalekohľad na voľnočasové aktivity. Porro BK7, zorné pole 6,6° (115 m / 1000 m), výstupná pupila 5 mm, zaostriteľný od 10 m, nastavenie dioptrií -4/+4, vzdialenosť očí 56-74 mm, hmotnosť približne 700 g. Nylonové puzdro, popruh na ďalekohľad i na puzdro.
| Porro | BK7 |
|---|---|
| Zorné pole | 6,6° (115 m / 1000 m) |
| Výstupná pupila | 5 mm |
| Zaostriteľný | od 10 m |
| Nastavenie dioptrií | -4/+4 |
| Vzdialenosť očí | 56-74 mm |
| Hmotnosť | 700g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |