Váš nákupný košík je prázdny
Výrobok určený pre fixovanie ideálnej pozície pri istení, technickom lezení apod.
| Pevnosť | 22 kN slučka / 3 kN jednotlivé oko |
| Materiál | dyneema |
| Dĺžka | 140 cm |
| Šírka | 13 mm |
| Šírka popruhu | 13mm |
|---|---|
| Materiál | Dyneema |
| Dĺžka | 140cm |
| Pevnosť | smlučka 22 kN / jednotlivé oko 3 kN |
| Norma | EN 566 |
| Hmotnosť | 62g |
| Farba | fialová |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |