+18
Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 4329E2 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
V súlade so zákonom je použitie tohto produktu možné výlučne v medziach nutnej obrany, alebo krajnej núdze
| Farba | zlatá |
|---|---|
| Materiál | kov |
| Rozmer | 7 x 10,7 cm |
| Rozmery otvorov na prsty | 2,5 x 3 cm |
| Hmotnosť | 100 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |