+18
Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | BX023 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Obranný boxer s čiernou povrchovou úpravou vyrobený zo zliatiny kovov. Má aj parakordovú šnúrku, ktorá sa vyznačuje veľkou odolnosťou a pevnosťou. Výrobok je určený na osobnú ochranu a použiteľný len v medziach nutnej obrany. Hmotnosť je 130 g.
V súlade so zákonom je použitie tohto produktu možné výlučne v medziach nutnej obrany, alebo krajnej núdze.
| Farba | black/čierna |
|---|---|
| Materiál | kov |
| Hrúbka | 6mm |
| Hmotnosť | 130 g |
| Šírka | 123 mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |