+18
Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | BX014 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Obranný boxer s ozdobným motívom orla vyrobený z kovových zliatin v mosadznej farbe Výrobok je určený na osobnú ochranu a použiteľný len v medziach nutnej obrany. Hmotnosť je 180 g.
V súlade so zákonom je použitie tohto produktu možné výlučne v medziach nutnej obrany, alebo krajnej núdze.
| Farba | Mosadz |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Hrúbka | 8 mm |
| Hmotnosť | 180g |
| Šírka | 135 mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |