Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 4328E5 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
V súlade so zákonom je použitie tohto produktu možné výlučne v medziach nutnej obrany, alebo krajnej núdze.
| Farba | medená |
|---|---|
| Materiál | kov |
| Rozmer | 12,5 cm x 7 cm |
| Hrúbka | 1 cm |
| Priemer otvoru na prsty | 25 mm |
| Hmotnosť | 220 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |