Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | JAXN920A1 | |
|---|---|---|
| Značka: | Beretta USA |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Beretta APX A1 Carry subkompaktná striker-fired pištoľ s prípravou na kolimátor. Rozširuje osvedčenú sériu APX na subkompaktnú veľkosť. APX Carry sa dodáva štandardne so 6 r. zásobníkom a rozšíreným 8 r. (Extended) zásobníkom.
Rovnako ako všetky pištole APX, aj Carry bol navrhnutý špeciálne pre používateľov armády a orgánov činných v trestnom konaní, ktorí potrebujú vysoké utajenie, ale chcú podobné manipulačné vlastnosti a ergonómiu ako ich služobné zbrane.
Vďaka vysokej spolahlivosti a kratšiemu a ľahšiemu stlačeniu spúšte, sa rodina APX stala známou a obľúbenou i v rámci streleckej komunity.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kapacita zásobníku | 6/8 nábojov |
|---|---|
| Dĺžka hlavne | 78 mm |
| Celková dĺžka | 143 mm |
| Šírka | 23 mm |
| Dĺžka zámernej | 120 mm |
| Hmotnosť | 562 g |
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
| Spúšť | Striker Fired |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |