Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | J92XFMSA21TB | |
|---|---|---|
| Značka: | Beretta USA |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Model 92XI SAO Tactical Two-Tone, postavený na základni série 92XI, sa vyznačuje dlho očakávanou obojstrannou poistkou na ráme štandardnej rodiny 92, jednočinným spúšťovým mechanizmom, prémiovou povrchovou úpravou H-SERIES CERAKOTE® tvoriacu vysoko odolnú keramickú vrstvu odolnú voči korózii a chemikáliám a rôznymi ergonomickými vylepšeniami.
Agresívne textúrovanie rukoväte pomáha udržať konzistentný úchop pre lepšiu kontrolu spätného rázu a umiestnenie výstrelu.
92XI SAO Tactical Two-Tone je vybavený jednočinnou spúšťou X-treme S s plochým profilom, spúšťovými komponentmi s povrchovou úpravou DLC pre hladký chod a ľahkým skeletonizovaným kladivom s možnosťou natiahnutia a uzamknutia.
Hlaveň so závitom a zvýšené mieridlá umožnujúce presné zacielenie aj s nasadeným tlmičom.
PARAMETRE:
| Spúšť | Single Action |
|---|---|
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor, S manuálnou poistkou |
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Kapacita zásobníku | 18 |
| Dĺžka hlavne | 130 mm |
| Celková dĺžka | 221 mm |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 137 mm |
| Dĺžka zámernej | 155 mm |
| Hmotnosť | 944 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |