Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | J92XFMSDA21 | |
|---|---|---|
| Značka: | Beretta USA |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Beretta 92GTS predstavuje novú generáciu radu 92 spájajúcu legendárnu ergonómiu ikonickej Beretty 92 s najmodernejšími inováciami. Model 92GTS je vybavený dekokerom typu G, využívajúcim špičkovú technológiu Twin Sear, zabezpečujúcim bezchybné a hladké vypustenie bicieho mechanizmu.
Spúšťové komponenty s DLC povrchovou úpravou spolu s ľahkým skeletonizovaným kladivom zaručujú hladký a citlivý chod. Záver s prípravou na kolimátor, muška so svetlovodným vláknom a vrúbkovaný cieľnik zabraňujúci oslneniu.
Objavte Berettu 92GTS, v ktorej sa snúbi štýl, účinnosť a inovácie pre bezkonkurenčný výkon.
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | SA/DA |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 18 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 119 mm |
| Celková dĺžka | 216 mm |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 137 mm |
| Dĺžka zámernej | 153 mm |
| Hmotnosť | 944 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |