Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | J92F300M | |
|---|---|---|
| Značka: | Beretta USA |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Kapacita zásobníka 15 nábojov, dĺžka hlavne 125 mm, celková dĺžka 217 mm, celková šírka 38 mm, spúšťový mechanizmus SA/DA. Obojstranný vypúšťač bicieho kohúta kombinovaný s poistkou. Dodáva sa s dvomi rovnakými zásobníkmi. Vyrobené v Beretta USA Corp., Gallatin, Tennessee, USA.
| Kapacita zásobníku | 15 nábojov |
|---|---|
| Dĺžka hlavne | 125 mm |
| Celková dĺžka | 217 mm |
| Celková šírka | 38 mm |
| Spúšťový mechanizmus | SA/DA |
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |