Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | BD151010bl | |
|---|---|---|
| Značka: | Black diamond |
|
| Sklad: | skladom | |
Kompletná súprava lavínového bezpečnostného vybavenia pre sprievodcov, profesionálov na snehu a vážnych backcountry lyžiarov, tento balík obsahuje to najnutnejšie pre tých, ktorí svoje vybavenie používajú každý deň.
Hmotnosť
Celková hmotnosť balenia: 1 352 g (2,98 libier)
Guide BT Beacon: 225 g (0,49 libier)
Quickdraw Pro 320: 631 g (0,8 libier)
Lopata Evac 7: 807 g (1,78 libier)
| Počet antén | 3 |
|---|---|
| Životnosť batérie | 400 hodín send mode |
| Dĺžka v zloženom stave | Quickdraw Pro 320: 43 cm (16,9 palca), Lopata Evac 7: 68 cm (26,8 palca) |
| Dĺžka v rozloženom stave | Quickdraw Pro 320: 320 cm (125,9 palca) Lopata Evac 7: 91 cm (35,8 palca) |
| Frekvencia | 457 kHz (EN300718) |
| Maximálny rozsah | 60 m (197 ft) |
| Typ batérie | 3 AAA |
| Hľadanie šírky pásu | 60 m (197 ft) |
| Hmotnosť balenia | 1 352 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |