Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 3600 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Ruger SR22 3600 je všestranná ľahká poloautomatická pištoľ v kalibru .22 LR vhodná ako pre začiatočníkov tak pre pokročilých strelcov. Vonkajšie kladivo so zaoblenou ostrohou pre ľahké natiahnutie. Oceľová hlaveň a hliníkový záver s čiernou eloxovanou povrchovou úpravou. Polymérový rám s dvomi vymeniteľnými pogumovanými rukoväťami umožňujú strelcom vybrať si buď štíhly alebo široký úchop (na výmenu nie sú potrebné žiadne nástroje). Ruger SR22 3600 disponuje nastaviteľným cieľnikom, obojstrannou manuálnou poistkou a obostranným tlačidlom na vypúštanie zásobníka.
PARAMETRE:
| Kaliber | .22 Long Rifle |
|---|---|
| Spúšť | SA/DA |
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 10 |
| Dĺžka hlavne | 89 mm |
| Celková dĺžka | 163 mm |
| Šírka | 25mm |
| Výška | 125 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:16" RH |
| Hmotnosť | 496 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |