Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | BD112549 | |
|---|---|---|
| Značka: | Black diamond |
|
| Sklad: | skladom | |
Trojdielna palica, ktorá vás pohodlne dostane na cestu, trekingová palica Trail Sport ponúka spoľahlivú podporu pre denné túry, túry a dobrodružstvá s batohom. Vďaka penovej EVA rukoväti pre vynikajúce pohodlie a odvod vlhkosti, ergonomickému úchopu s jednou hustotou a rýchlou FlickLock® výškovou nastaviteľnosťou vám táto všestranná trekingová palica poskytne podporu na míle.
| Farba | octane/červená |
|---|---|
| Dĺžka v zloženom stave | 62 cm |
| Dĺžka v rozloženom stave | 100 - 140 cm |
| Hmotnosť | 500 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |