Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 102057 | |
|---|---|---|
| Značka: | Umarex |
|
| Sklad: | skladom | |
Tenký nôž Elite Force EF157 s CNC frézovanými protišmykovými šupinami vyrobenými z G10 je vydareným krížencom medzi taktickým a džentlmenským nožom. 2,8 mm hrubá tanto čepeľ v americkom štýle s guľôčkovým ložiskom vyrobená z ocele 440A sa otvára pomocou plutvy a je istená linerlockom. Klip umožní nosiť ho jednoducho vo vrecku.
PARAMETRE:
| Ostrie | jednostranné |
|---|---|
| Materiál čepele | Oceľ 440A |
| Materiál rukoväte | G10 |
| Celková dĺžka | 215 mm |
| Dĺžka čepele | 94 mm |
| Hmotnosť | 99 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |