Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | LR105 | |
|---|---|---|
| Značka: | Comet |
|
| Sklad: | skladom | |
Kvalitne vyrobený profesionálny ďalekohľad na každodenné použitie od renomovanej značky COMET .
Bude to ideálny nástroj pre poľovníkov , rybárov, skautov, milovníkov prírody, ornitológov alebo na bežné domáce použitie.
Ďalekohľad má optimálne rozmery, takže sa dá ľahko nosiť vždy so sebou a je tiež vodotesný , čo vám umožňuje pracovať v horších podmienkach.
Je vybavený objektívom s priemerom 42 mm a pevným 10-násobným zväčšením .
Najkvalitnejšie optické sklo BaK-4 v systéme strešných hranolov zaručuje vynikajúcu viditeľnosť a dokonale čistý a jasný obraz .
Viacvrstvový viacvrstvový povlak XR FMC účinne filtruje UV žiarenie, zabraňuje odrazom a zaisťuje dobrú priepustnosť svetla.
Ďalekohľad je ideálny na prácu v tmavých, zamračených dňoch, ako aj večer, keď zlepšuje jas obrazu .
Rám je pokrytý gumovou vrstvou , ktorá chráni ďalekohľad pred poškodením v dôsledku možného pádu, zlepšuje uchopenie a zabraňuje šmýkaniu.
Prístroj používa očnice Twist-Up , ktoré sa vysúvajú a umožňujú pohodlné nastavenie ďalekohľadu individuálnym potrebám používateľa.
Dioptrická korekcia sa nachádza v pravom okulári a umožňuje správne nastavenie podľa zrakovej vady používateľa.
Sada obsahuje: ďalekohľad COMET LR-105, krytky objektívov, puzdro s popruhom, čistiacu handričku, popruh na krk a krabičku.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
Ďalekohľady, pozorovacie ďalekohľady a ďalšie optické prístroje COMET vyrobené s neuveriteľnou presnosťou a dôrazom na detail vám umožnia vidieť viac. Táto výnimočná kvalita obrazu vám umožní objaviť nepoznané. Spoľahlivé produkty určené pre špecializované použitie poľovníkmi, príslušníkmi orgánov činných v trestnom konaní, námorníkmi a milovníkmi prírody sa ukážu ako ideálne aj pre hobbyistov a dokonca aj deti. Značka COMET predstavuje najvyššiu kvalitu, vďaka ktorej je vzdialenosť minulosťou. Čo bolo predtým nedosiahnuteľné, je teraz na dosah... s objektívom.
| Model | LR-105 |
|---|---|
| Výška | 16,2 cm |
| Šírka | 12,8 cm |
| Zväčšenie | 10x |
| Priemer šošovky | 42 mm |
| Lineárne zorné pole | 93 m/1000 m |
| Uhlové zorné pole | 5,3° |
| Usporiadanie hranola | strecha |
| Optické sklo | BaK-4 |
| Nastavenie zaostrenia | Vonkajší stred |
| Antireflexné vrstvy | XR FMC |
| Výstup pre statív | áno |
| Dioptrická korekcia | Áno, v pravom okulári -/+3 |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť | 590 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |