Ryžovanie zlata

Sada ryžovacích panvíc GARRETT DELUXE
1 ks
zelená, plast
Dostupné ihneď (1 ks)

Sada zelených plastových panví na ryžovanie + prislušenstvo na rozlíšenie toho správneho zlata od zlata "nepravého".

Súčasťou sady je: 15" veľká hľadačská panvica (37,5 cm) ;14" Hľadačská panvica (35 cm) ; 10" Malá hľadačská panvica (25 cm) ; Triediaca panvica (sito) ; Fľaštička s kvapadlom ; 2 malé ampulky na zlato ; Pinzeta ; Knižka "How to Find Gold" od Charlesa Garretta (AJ) Kniha a DVD - "Ako jednoducho hľadať zlato" (AJ). . Náradie vhodné pre každého amatérskeho prospektora a kovkopa na zlatonosnej rieke Otave a jej prítokoch, ale i pre profesionálnych hľadačov žltého kovu v povodí ďalších zlatonosných riek a potokov.

62,50 €

Sada ryžovacích panvíc GARRETT II
1 ks
zelená, plast
skladom do 14 dní

Sada zelených plastových panvíc na ryžovanie + prislušenstvo na rozlíšenie toho správneho zlata od zlata "nepravého". Malá sada zelených plastových panvíc na ryžovanie, vrátane novej revolučnej 14" panvice "Gold Trap" + prislušenstvo k rozlíšeniu toho správneho zlata od zlata "nepravého".

Súčasťou sady je: 14" Hľadačská panvica Gold Trap (35 cm) ; 10" Malá hľadačská panvica (25 cm) ; Triediaca panvica (sito) ; Fľaštička s kvapadlom ; 2 malé ampulky na zlato ; Pinzeta ; Knižka "How to Find Gold" od Charlese Garretta (AJ). Náradie vhodné pre každého amatérskeho prospektora a kovkopa na zlatonosnej rieke Otave a jej prítokoch, ale i pre profesionálnych hľadačov žltého kovu v povodí ďalších zlatonosných riek a potokov.

37,50 €

Zelená plastová ryžovacia panvica GARRETT 10"
1 ks
zelená
Dostupné ihneď (1 ks)

Zelená plastová ryžovacia panvica GARRETT 10". Panvica vhodná pre každého amatérskeho prospektora a zlatokopa na zlatonosnej rieke, ale i pre profesionálneho hľadača žltého kovu v povodí ďalších zlatonosných riek a potokov.

13,60 €

Zelená plastová ryžovacia panvica GARRETT 14" "Gold Trap"
1 ks
zelená
skladom do 14 dní

Absolútna novinka v ryžovaní zlata. O 33% väčšia plocha určená na ryžovanie. Svojim novým, patentovaným tvarom umožňuje efektívnejší spôsob ryžovania. Náčinie je vhodné pre každého amatérskeho prospektora a kovkopa na zlatonosnej rieke Otave a jej prítokoch, ale i pre profesionálnych hľadačov žltého kovu v povodí ďalších zlatonosných riek a potokov.

13,60 €

Zelená plastová ryžovacia panvica GARRETT 15"
1 ks
zelená
Dostupné ihneď (1 ks)

Zelená plastová ryžovacia panvica GARRETT 15". Panvica vhodná pre každého amatérskeho prospektora a zlatokopa na zlatonosnej rieke, ale i pre profesionálneho hľadača žltého kovu v povodí ďalších zlatonosných riek a potokov.

15,30 €