Neoprény

Neoprénové rukavice High Streth
1 pár
2,5mm, 3,5mm, 5mm
skladom do 14 dní

Cressi High Stretch sú elastické neoprénové rukavice vyrobené mäkkého, pružného neoprénového materiálu v hrúbke 2.5 mm, 3.5 mm alebo 5 mm neoprénu pre rôzne situácie a teploty vody. Mierne predohnuté, anatomicky tvarované rukavice podporujú prirodzené držanie ruky a pri potápaní i plávaní poskytujú výbornú ochranu proti chladu a mimoriadne citlivý dotyk.

Celá vonkajšia vrstva rukavíc je protišmyková a za každých podmienok, v každom prostredí. Vnútorná vrstva rukavíc je z Metalite, vďaka ktorej ich ľahko nasadíte i vyzlečiete. Rukavice sú lepené a exponované miesta sú prešité, vďaka tomu sú skutočne pevné a odolné.

-teplé elastické neoprénové rukavice Cressi High stretch fit
-výborná ochrana pred chladom a skvelá citlivosť,
-povrch má protišmykovú úpravu,
-výborné termoizolačné vlastnosti,
-veľmi pevné a odolné,
-čierne, vvzorované,
-hrúbka 2.5 mm, 3.5 mm, 5 mm,

Naše hodnotenie: Rukavice Cressi High Stretch sú bežne používané na rekreačné potápanie, zimné plávanie a otužovanie v chladnej i studenej vode. Mimoriadne obľúbené rukavice majú výborný strih, skvelé termoizolačné vlastnosti, citlivosť a odolnosť.

Veľkosť S M L XL
Obvod dlane 20-21 21-22,5 22,5-24 24-25,5

 

33,90 €

Detail

Neoprénové rukavice Svalbard
1 pár
6mm
skladom do 14 dní

Neoprénové rukavice Cressi Svalbard určené na použitie vo veľmi studenej a ľadovej vode. Rukavice Svalbard sú vyrobené z veľmi pružného 6 mm hrubého Ultraspan materiálu, ktorý poskytuje vynikajúcu priľnavosť i napriek hrúbke. rukavice sú lepené i šité, švy sú podlepené vodotesnou páskou.

 -Cressi Svalbard do studenej a mrazivej vody
-pätprsté neoprénové rukavice,
-veľmi pevný materiál Ultraspan kombinácia Nylon II a neoprénu,
-vynikajúci úchop a cit v rukaviciach,

Naše hodnotenie: Cressi Svalbard sú obľúbené, zateplené rukavice na potápanie, či plávanie v ľadovej vode. Výborná kombinácia vysokej tepelnej ochrany, pohodlia a citu.

Veľkosť S M L XL
Obvod dlane 20-21 21-22,5 22,5-24 24-25,5

 

45,90 €

Detail

Neoprénové rukavice Ultraspan
1 pár
v studených vodách 3,5mm
skladom do 14 dní

Ultraspan Gloves sú vysoko ochranné neoprénové rukavice, v ktorých sa vaše ruky budú cítiť pohodlne a tepelné vlastnosti vás prekvapia. Rukavice sú vyrobené z 3.5 mm hrubého elastického neoprénu. Švy sú lepené a vysoko kvalitné. Vysoká hustota neoprénu vysokú ochranu rúk.

Ultraspan materiál na vonkajšej strane je veľmi pružný. Vnútro rukavíc je vystlaná z inovatívneho Carbon Nano - veľmi teplý materiál odolný proti vlhkosti baktériám. Pre zvýšenie odolnosti sú rukavice kompletne potiahnuté PVC bodkami.

Veľkosť S M L XL
Obvod dlane 20-21 21-22,5 22,5-24 24-25,5

 

48,70 €

Detail