Oleje a čistenie

Ballistol
1 ks
Olej na zbrane, sprej
Dostupné ihneď (2 ks)

Ballistol čisti,chráni a konzervuje všetky typy zbrani.Rozpúšťa usadeniny olova, medi a červenej mosadzi.Olej neutralizuje usadeniny kyslých splodín, je ideálny k inpregnovaniu drevených pažieb, remeňov a kožených puzdier. Ballistol vytvára na kove alkalický ochranný film,vďaka enormnej rozpínavosti vsiakne aj do najjemnejších trhliniek v kove.
Ballistol je biologický odbúrateľný.

3,90 €

Detail

Brunox 120ml
1 ks
Olej na zbrane, sprej
Dostupné ihneď (2 ks)

Oleje a čistenie na zbrane patria medzi jedny z najdôležitejších doplnkov ku každej zbrani, či už sa jedná o plynové pištole, flobertky či vzduchovky. Keďže sú zbrane mechanické výrobky a u mnohých z nich dokonca dochádza k tepelným šokom a zanášaniu pevnými časticami strelného prachu a iných látok, treba vždy myslieť aj na dôkladnú údržbu zbrane, bez ktorej sa zásadne znižuje životnosť a spoľahlivosť zbrane. V tejto kategórii nájdete rad kvalitných konzervačných sprejov a olejov, ale tiež veľké množstvo kefiek a iných produktov na čistenie zbraní od výborných výrobcov ako sú Ballistol, Tetra Gun či nemecký Walther.

6,20 €

Gunex sprej 200 ml
1 ks
skladom do 14 dní

Olej na zbrane - čistí, konzervuje a maže. Odstraňuje zbytky prachu a tombaku. Chráni pred koróziou aj v extrémnych podmienkach

9,40 €

Gunex sprej 50 ml
1 ks
Olej na zbrane
skladom do 14 dní

Olej na zbrane - čistí, konzervuje a maže. Odstraňuje zbytky prachu a tombaku. Chráni pred koróziou aj v extrémnych podmienkach.

4,90 €

Konkor 200ml
1 ks
Olej na zbrane
Dostupné ihneď (2 ks)

Vytvára na povrchu kovových částí (šroby, reťaze) ochranný film.Chrání proti atmosférickým vplyvom atd. Rozpúšťa spaliny a je ideální k čisteniu a konzervácií zbrane. Vzlíná a prestupuje aj mikropóry: STOP EFEKT zastavuje už prebiehajúcu koróziu, uvoľňuje stuhnuté skrutky. Konzervačný olej (KON konzervácia KOR korózie). Hnedá farba, typický olejový nádych.

3,60 €