Okuliare

Okuliare Attack
1 ks
vymeniteľné sklá
skladom do 14 dní

nositeľné s gumičkou alebo s klasickými rúčkami.
Štvoro skiel pre rôzne svetelné podmienky
(Žlté, tmavé, hnedé, oranžová, šedé) s ochranou UV400
prepravný box a čistiaca handrička
polykarbonátové okuliare

Upozornenie:
Tento výrobok nebol overovaný v súlade s požiadavkami na ochranné prostriedky podľa štandardu CE a noriem platných v SR a nemá balistickú odolnosť. Z týchto dôvodu výrobok nemá deklarované žiadne ochranné vlastnosti. Za týchto predpokladov je možné použitie výrobku výhradne ako estetický doplnok. Takýto výrobok nesmie byť podľa platných noriem a štandardov používaný ako ochranný prostriedok (okuliare, masky, prilby, chrániče kolien atď.).
Výrobca ani predajca neručí za akékoľvek zranenia pri jeho použití na iné účely, než ako estetický doplnok.

VÝSTRAHA! Výrobok nie je určený pre použitie počas taktickej hry ASG. Výrobca alebo predajca (M.S.HOLDING s.r.o.) nezodpovedá za poškodenie výrobku vzniknuté v súvislosti s užívaním počas hry ASG. Výrobca alebo predajca (M.S.HOLDING s.r.o.) nenesie zodpovednosť za akékoľvek ujmy na zdraví alebo na majetku vyplývajúce z použitia výrobku počas taktickej hry ASG. Okuliare je nutné pred hrou otestovať.

17,90 €

Sprej Cressi Anti fog
prípravok proti zahmlievaniu masky alebo okuliarov
Dostupné ihneď (6 ks)

Okamžité riešenie, nedráždi oči, neobsahuje alkohol.

Častým problémom pri používaní okuliarov je ich zahmlievanie, či rosenie. Preto odporúčame používať Sprej Cressi Anti fog. Sprej stačí naniesť rozprašovačom (je súčasťou balenia) na okuliare z vnútornej strany, rozmazať prstom, nechať minútku pôsobiť a potom opláchnuť čistou vodou ale utrieť handričkou na okuliare

11,90 €