NAŠA VÝROBA

Produkty v tejto kategórii je možné u nás zakúpiť aj veľkoobchodne .

Veľkoobchodný nákup je možne uskutočniť od 500 € bez DPH .

Combat shirt UBAC
1 ks
originál
skladom do 14 dní

UBAC, Under Body Armour Combat shirt. Tričko sa používa hlavne pod nepriestrelné, alebo taktické vesty, preto je predná aj zadná časť vyrobená z predušného materiálu, ktorý odvádza prebytočné teplo.

Rukávy sú z odolného materiálu, vďaka čomu ma tričko vysokú odolnosť a životnosť aj pri menej šetrnom používaní. Rukávy sa na zápästiach dajú kôli praktickosti stiahnúť pomocou manžiet na suchý zips. Na ramenách sa nachádzajú praktické vrecká na suchý zips, tiež aj panely so suchým zipsom na umiestnenie insignií. Na rukávoch sú tiež umiestnené vrecká, primárne určené na ochranné vložky, v tomto prípade sa dajú použiť aj ako vrecká.

Doba dodania sa môže líšiť v závislosti od množstva objednávok

Materiál:
Telo: 100% bavlna
Ramená a rukávy: 1000% bavlna

Veľkosti Obvod v hrudníku Dĺžka trička Dĺžka rukávu vnútorná strana
S 98 63 49
M 102 66 52
L 108 69 54
XL 114 72 54
XXL 120 76 57

 

Combat shirt UBAC V2 NOVINKA
1 ks
originál
skladom do 14 dní

NOVÁ VERZIA UBAC, Under Body Armour Combat shirt. Tričko sa používa hlavne pod nepriestrelné, alebo taktické vesty, preto je predná aj zadná časť vyrobená z predušného materiálu, ktorý odvádza prebytočné teplo. Materiál na výrobu stredu bol použití COOLMAX (Coolmax je materiál ktorý „odvádza rýchlo vlhkosť“ a je „priedušný“. Ako polyester je mierne hydrofóbny, takže absorbuje málo tekutín a pomerne rýchlo schne (v porovnaní s absorpčnými vláknami, ako je bavlna). Veľký rozdiel oproti verzii V1 nastal aj v dĺžke stredovej časti kedy dochádzalo pri pohybe k vykasávaniu trička. Nová verzia V2 je v priemer dlhšia o 10cm.

Rukávy sú z odolného materiálu, vďaka čomu ma tričko vysokú odolnosť a životnosť aj pri menej šetrnom používaní. Rukávy sa na zápästiach dajú kôli praktickosti stiahnúť pomocou manžiet na suchý zips. Na ramenách sa nachádzajú praktické vrecká s bočným vstupom na zips vďaka čomu je prístup k ním oveľa praktickejší ako na predhcádzajúcej verzii. Veľké plus na týchto vreckách je uzavieranie zipsom, čo je z taktického hľadiska výhoda, keďže otvorenie vrecka spôsobí len nepatrný zvuk oproti suchým zipsom. Pravé rameno je tiež vybavené špeciálnym vreckom priamo pre tourniquet (škrtidlo). Na ramenách sú tiež aj panely so suchým zipsom na umiestnenie insignií. Na rukávoch sa nachádzajú ďalsie dve vrecká (pravé predlaktie) a organizér na perá, fixy či EpiPen (ľavé predlaktie).

Zmenami proti prvej verziu si prešiel aj golier, ked je zips potiahnutý až na koniec golieru. Tiež pribudol suchý zips na chrbotvej strane goliera určený na menovku.

Doba dodania sa môže líšiť v závislosti od množstva objednávok

Materiál:
Telo: 100% COOLMAX®
Ramená a rukávy: 1000% bavlna

Veľkosti Obvod v hrudníku       Dĺžka prednej strany s golierom Dĺžka rukávu vnútorná strana
S 98 72 49
M 102 75 52
L 108 78 54
XL 114 81 54
XXL 120 85 57

Darčekový poukaz
1 ks
caknoris.sk
Dostupné ihneď (50 ks)

Chcete urobiť radosť svojím blízkym, no neviete sa rozhodnúť čím? Nechajte vybrať si dotyčného s tým, že darček bude stále prekvapenie. V prípade záujmu vyrobíme poukaz na Vami želanú sumu, alebo predmet (minimálna hodnota poukazu je 20€)

20,00 €

Detail

Multifunkčná šatka
1 ks
vz. 2007 digital les
Dostupné ihneď (37 ks)

Nová multifunkčná šatka vo vzore digi les 2007 

merino_wool_buff_green__2__9879_p.jpg

 

12,00 €

Nastreľovací stojan
1 ks
čierna
skladom do 14 dní

Kvalitný, profesionálny nastreľovací stojan s nastavením v 9 bodov s možnosťou pevného upevnenia zbrane pre ešte presnejšie nestrelenie zbrane. Konštrukcia stojanu zabezpečuje vďaka svojej dômyselnej konštrukcii komfornú manipuláciu ako pravákom, tak aj ľavákom. Pohodlie pri manipuláci zaručuje tiež gumená stielka zadnej časti stojanu, ktorá sa opiera o plece. Presné nastavenie stojanu zabezpečujú praktické nožičky opatrené protišmykovou gumou a praktická vodováha na tele stojanu. Všetky časti stojanu, ktoré prichádzajú do styku so zbraňou, sú opatrené gumou, ktorá zabraňuje vzniku škrabancov a oderkov pri osadení v stojane. Vďaka robostnému nastavovaniu s precíznym prevedením je zbraň možné namieriť s priam dokonalou presnesťou. Stojan je vhodný na takmer všetky typy a dĺžky guľových zbraní.

Nastavenie v 9 bodoch
Pevné uchytenie zbrane
Citlivý, presný posun
Nizka váha
Nastavenie dĺžky
Pre pravákov aj ľavákov
Presné nastavenie vďaka vodováhe
Gumové stielky
Kvalitná prášková farba

*zbraň na obrázku nie je súčasťou stojanu

149,90 €

Obušok drevený
1 ks
krátky
Dostupné ihneď (40 ks)

Krátky drevený obušok, s vygravírovaným logom. V prípade záujmu je možné vygravírovať vlastné logo (nutná dohoda cez email eshop@caknoris.sk alebo tel. čislo +421 915 44 15 99)
kresba a sfarbenie dreva sa môže líšiť
dĺžka: cca 42cm

9,90 €

Stojan pre krátke zbrane
1 ks
na 5 zbraní
skladom do 14 dní

Stojan na krátke zbrane z odolnej penovej hmoty pre VŠETKY trezory a skrine na zbrane
Vhodný pre každú krátku zbraň (pištoľ, revolver, atď.)
Usporiadané a prehľadné skladovanie
Žiadne poškodenia
Trvalé fixovanie lepiacou fóliou na podlahe

Materiál: tuhá penová odľahčená hmota
Farba: Antracit
Rozmer: šírka:37cm, výška 13cm, hĺbka 20cm

12,50 €

Terčovnica pre luky
1 ks
čierna
Dostupné ihneď (16 ks)

Terčovnica je zhotovená z peny pre luky s napínacou silou do 40lbs. v cene je aj papierový terč.

Cena je bez stojanu.

Rozmery:
šírka 60cm
výška 60cm
hrúbka 9cm

 

21,00 €