Kohla

Koahla 10L
1 ks
Objem:10L
Dostupné ihneď (1 ks)

Celkom nový Koahla 10 L batoh je ideálny spoločník pre každého mladého outdoorového nadšenca. Spevnený chrbtový panel s 360 stupňovým pokrytím reflektora zabezpečuje, že Vaše dieťa je veľmi dobre viditeľné. Protišmykové ramenné popruhy s hrudným pásom sú tiež dôležité prvky batoha. Štítok na meno ako aj zapínanie na zips YKK je konečná funkcia, ktorá zavŕši tento dynamický malý batoh pre juniorov.
 

34,95 €

KOHLA teleskopické palice FREERIDE
1 pár
Nastaviteľná dĺžka od 83 do 145 cm.
skladom do 14 dní

Kohla Freeride sú 2-dielne teleskopické palice na zimné lyžiarske túry.
- Pevné hliníkové tyčky odolné proti odieraniu
- S-Lock uzamykací systém
- Dlhé penové rukoväte
- Nastaviteľné neoprénové pútka
- Odnímateľné zimné košíky
- Odolné Widia hroty
- Hmotnosť: 260 g

84,90 €

Nordkette 18 l KOHLA
1 ks
Objem: 18 L
Dostupné ihneď (1 ks)

Malý napriek tomu veľký batoh ponúka dostatok priestoru pre bezpečnostné zariadenia (lopata na sneh, lavínové sondy) a kombinuje športovú ľahkosť s dokonalým dizajnom, bedrový popruh, hrudný popruh. Batoh špeciálne navrhnutý pre dychberúci práškové dní a vynikajúcimi off-piste jázd. objem 18 L.

 

 

 

69,95 €

Rifler 26 KOAHLA
1 ks
Objem: 26L
Dostupné ihneď (1 ks)

Veľmi kompaktný denný batoh je určený pre ľahké jednodňové výlety, exkurzie, horolezectvo, jazda na horskom bicykli, krátke horské túry.
Okrem nového "surround" ventilačného systému obsahuje tiež 2L hydratačný systém, predné vrecko s gumovou náplasťou a kompresnou páskou, na vnútornej a vonkajšej strane ďalšie vrecká, bedrový a hrudný popruh

 

 

 

89,95 €

Serles 26 l KOAHLA
1 ks
Objem: 26 l
Dostupné ihneď (1 ks)

Denný batoh s ventiláciou nosného systému. Má skvelé priestorové vetrania nosného systému s prstom slučiek, bedrový popruh s vreckami a hrudný popruh, integrovaná pláštenka, veľa možností skladovania, ktoré sa s YKK zipsom ľahko dajú otvoriť / zatvoriť, bočné vrecka, pitný systém. Objem  26L.

84,95 €