Gerber

Gerber multifunkčné kliešte Crucial, zelená
Kombinovaná čepeľ
Dostupné ihneď (1 ks)

Kliešte, skrutkovače, nôž s kombinovaným ostrím a či otvárač na fľaše s karabínou na jednom mieste. Nerezový multifunkčný nástroj s vreckovým klipom.

Multifunkčné kliešte Gerber Crucial majú po zatvorení iba 9 centimetrov. Ponúka nástroje ako kombinačky, plochý skrutkovač, krížový skrutkovač, otvárač na fľaše s karabínou či čepeľ s tupým hrotom a kombinovaným ostrím. Konštrukcia z nerezovej ocele so šedo-zelenou úpravou je ergonomická a dobre sedí do rukly. Systém nosenia je na vreckový klip.

Parametre multifunkčných klieští Gerber Crucial
- 9 cm v zatvorenom stave
- vreckový klip
- nerezová oceľ so šedou povrchovou úpravou
Kúpte si kliešte Gerber s množstvom nástrojov - mnoho funkcií na malom priestore.

Kliešte, skrutkovače, nôž s kombinovaným ostrím a či otvárač na fľaše s karabínou na jednom mieste. Nerezový multifunkčný nástroj s vreckovým klipom.

45,90 €

Gerber Nôž Bear Grylls Parracord
hladká čepeľ
Dostupné ihneď (1 ks)

Bear Grylls Paracord s ultimátnej nízkym profilom. Nôž má fulltang konštrukciu a omotanú rukoväťami 115 cm dlhú padákovou šnúrou. Dodávaný s praktickým púzdrom, ktoré môžete uchytiť podľa svojich preferencií. Šetríte na svojej výbave každý gram a hľadáte malý ale plnohodnotný nôž? Paracord je riešenie!

VŠESTRANNÝ Bear Grylls Paracord
Kombináciou Gerberových desaťročí skúseností s výrobou nožov a znalosťami Beara Gryllsa v prežití vo voľnej prírode vznikol unikátny Gerber Paracord. Tento kúsok je vhodný pre tých z vás, kto hľadáte minimálne rozmery, ale nehodláte obetovať funkňosť noža.

FULLTANG KONŠTRUKCIA
Nôž je v prevedení fulltang, je teda z jedného kusu a dodáva mu to na pevnosti. Namiesto bežnej črienky je rukoväť noža omotaná 115 centimetrami padákové šnúry, pre ktorú vo voľnej prírode určite nájdete využitie. Padákovku si môžete na rukoväť namotať ľubovoľne, aby zabezpečila maximálne pohodlný a istý úchop.

Čepeľ noža je vyrobená z vysokouhlíkovej ocele 5Cr15MoV a nesie hladké ostrie, môžete ho teda využiť pre široké spektrum činností.

PRAKTICKÉ PÚZDRO
Nôž je dodávaný s ľahkým a tenkým praktickým púzdrom, ktoré navyše môžete nastaviť tak, ako vám to bude vyhovovať. Nôž môžete z púzdra vyťahovať zhora, zdola alebo zo strany.

HLAVNÉ ZNAKY NOŽA Paracord
- fulltang konštrukcia
- skladný, vhodný pre EDC
- čepeľ z vysokouhlíkovej ocele a hladkým ostrím
- rukoväť omotaná padákový šnúrou (115 cm)
- praktické puzdro s ľubovoľným upnutím
- hmotnosť len 163 g
Paracord je nôž uliaty pre všetkých, ktorí na svojej výbave šetrí každý gram. Nôž nie je oslabený v rukoväti a vďaka omotávke z paracord poskytne široké spektrum využitia vo voľnej prírode, či už kempujete, alebo bojujete o prežitie.

44,90 €

Gerber Nôž Bear Grylls Ultimate Knife
Kombinovaná čepeľ
Dostupné ihneď (1 ks)

Nôž Bear Grylls Ultimate Knife od firmy Gerber. Nôž Gerber Bear Grylls Ultimate Knife s pevnou čepeľou, ideálny nôž pre prežitie.

Parťák PRE PREŽITIE - ULTIMATE KNIFE
V roku 2011 spôsobil nôž Bear Grylls Ultimate Knife na trhu pekný rozruch a stal sa najpredávanejším nožom roka. Stojí za ním bývalý príslušník špeciálnych jednotiek britskej armády SAS Bear Grylls.

ODOLNÁ ČEPEĽ
Na výrobu čepele noža Ultimate knife bola použitá perfektná nerezová oceľ 7Cr17Mov, ktorá dobre drží ostrie a hladká čepeľ tvaru droppoint poskytne široké spektrum využitia pri vašich aktivitách ako v prírode, tak aj v meste.

PROTIŠMYKOVÁ RUKOVÄŤ
Pogumovaná ergonomicky tvarovaná rukoväť s hrubou textúrou poskytne nekompromisne pevný úchop. Práca s nožom sa stane bezpečnou záležitosťou. Na rukoväti je navyše šnúrka s núdzovou píšťalkou a dva otvory u záštity, vďaka ktorým môžete nôž pripevniť na drevenú tyč. A z noža máte razom jednoduchú kopiu.

ODOLNÉ PÚZDRO
Púzdro tohto noža neponúka len bezpečný prenos noža na opasku či batohu, ponúka oveľa viac. Súčasťou púzdra je feritová tyčinka, s ktorou môžete spoločne so škrtacím zárezom na hornej strane čepele noža urobiť oheň, čo sa v nemilosrdnej divočine pre prežitie určite hodí. V púzdre je tiež zabudovaný diamantový brúsny list, aby ste počas svojich aktivít mohli udržiavať nôž chirurgicky ostrý.

Ako každý výrobok zo survival série, obsahuje aj tento nôž vreckového poradcu: Základy prežitia od samotného Beara Gryllsa.

HLAVNÉ ZNAKY
-kvalitná čepeľ, ktorá dobre drží ostrie
-ergonomicky tvarovaná rukoväť s textúrou
-núdzová píšťalka na šnúrke
-dva otvory u záštity slúžia pre upevnenie na tyčku - jednoduchá kopia
-nylonové puzdro - je ľahké, zodpovedá vojenskej špecifikácii, odolné proti plesni
-zabudované kresadlo a diamantová brúska v púzdre
-príručka Základy prežitie od Beara Gryllsa

1 - čepeľ droppoint
2 - škrtací zárez
3 - otvory pre pripevnenie na tučku
4 - texturovaná rukoväť
5 - tĺk
6 - šnúrka
7 - píšťalka
8 - záštita
9 - kombinované ostrie
Nôž na prežitie Bear Grylls Ultimate Knife je odolný a veľmi dobre vybavený nôž do extrémnych podmienok. Jeho rukoväť je dobre padnúce a ani po dlhej práci vám nepodráždi a ani neodrie ruku.

Asi nikto nebude chcieť vyskúšať nôž a jeho príslušenstvo "v boji na život a na smrť", ale je rozhodne lepšie mať ho pri sebe. Čo keby náhodou ...

PARAMETRE  
Fulltang Nie
Typ noža Nôž s pevnou čepeľou
Typ ostria Kombinované
Farba čepele Čierna
Farba rukoväte Čierna / Oranžová
Materiál čepele 7Cr17Mov
Materiál rukoväte Nylon (zosilnené skleným vláknom)
Celková dĺžka 254 mm
Dĺžka čepele 122 mm
Dĺžka rukoväte 132 mm

 

74,90 €

Gerber set Dime Black + Paralite rose SET
set
Dostupné ihneď (1 ks)

Kombinácia klieštikov Gerber Dime v čiernej farbe a štýlového zatváracieho noža Paralite Rose Vás určite nesklame. Malé kliešte skrývajú hneď 12 nástrojov vrátane otvárača na fľaše a skrutkovača. Paralite s čepeľou z ocele 5Cr13 a poistkou framelock je naviac ideálnym nožom pre každodenné nosenie EDC.

GERBER Paralite ROSE
Nože pre každodenné použitie EDC by mali byť ľahké a jednoduché na ovládanie, čím práve Paralite vyniká.

Jeho čepeľ vyrobená z nožiarskej ocele 5Cr13 je istená poistkou rámu framelock, ktorá umožňuje otváranie noža jednou rukou.

Nôž váži iba 62 g a vďaka vreckovému klipu ho môžete mať neustále po ruke.

VLASTNOSTI  
nízka hmotnosť  
perfektné na každodenné použitie EDC  
otváranie jednou rukou  
elegantný dizajn  
materiál čepele oceľ 5Cr13
hladké ostrie  
dĺžka čepele 7,6 cm
dĺžka v otvorenom stave 18 cm
hmotnosť 62 gframelock
typ poistky  

MULTIFUNKČNÉ KLIEŠTE DIME
Vždy pripravený!

Keby kliešte Dime vedeli rozprávať, určite by kričali toto.

Hoci sú malé a nenápadné, obsahujú 12 užitočných nástrojov, vďaka ktorým budete pripravení takmer na čokoľvek. Celá konštrukcia klieští je z nerezovej ocele a vzhľadom k svojej malej veľkosti skvele padnú do vrecka.

Namiesto debny náradie vám Gerber prináša 12 nástrojov poskladaných do kompaktných klieštikov vážiacich iba 62 g.

dĺžka v otvorenom stave: 108 mm
dĺžka v zavretom stave: 70 mm
počet nástrojov: 12

1 - kliešte needlenose
2 - štandardné kliešte
3 - štiepačky na drôty
4 - pinzeta
5 - otvárač na fľaše
6 - nôž s hladkým ostrím
7 - rezák na krabice
8 - nožnice
9 - krížový skrutkovač
10 - malý plochý skrutkovač
11 - veľký krížový skrutkovač
12 - krúžok na kľúče

49,90 €

Nôž Gerber Remix
1 ks
hladká čepeľ
Dostupné ihneď (1 ks)

Gerber Remix tvorí základný stavebný kameň celej série. Veľký otvor na prst poskytujúci oporu pri práci a odľahčená hliníková rukoväť tvoria perfektný EDC nôž s atraktívnym dizajnom. Čepeľ z nerezovej ocele s hladkým ostrím,ktoré je zaistené poistkou linerlock.

SRDCE CELEJ SÉRIE REMIX
Jedným z dôvodov, prečo je séria Remix od značky Gerber tak obľúbená, je celkom iste unikátne dizajnové spracovanie. Gerber Tactical vás svojou konštrukciou upúta na prvý pohľad.

Nevšednosť a atraktivita tohto noža spočíva v odľahčenej a ergonomicky tvarované rukoväte a veľkého otvoru na palec. Ten zaisťuje perfektný úchop a stabilitu noža počas používania.

Jeho čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a vďaka zaistené pomocou poistky linerlock umožňuje otváranie jednou rukou.

HLAVNÉ ZNAKY NOŽA
-unikátny dizajn
-ľahký a odolný
-otvor na palec pre perfektné úchop
-vreckový klip
-možnosť závesu na karabínu '
-odľahčený otvorený rám z hliníka
-pomocný výstupok pre jednoduché otváranie
-zaistenie pomocou linerlock
-Niekoľkoročný vývoj značky Gerber vyústil v tento nevšedný a atraktívny nôž Remix. Odľahčená konštrukcia a jednoduché ovládanie iste nesklame užívateľov, ktorí používajú svoj nôž každý deň.

PARAMETRE  
Výrobca Gerber
Typ noža Zatvárací
Typ poistky Liner lock
Typ ostria Hladké
Farba čepele Stone wash
Farba rukoväte Hnedá
Materiál čepele Nerezová oceľ
Materiál rukoväte Hliník / Nerezová oceľ
Dĺžka čepele 74 mm
Dĺžka rukoväte 113 mm
Dĺžka v otvorenom stave 187 mm
Dĺžka v zavretom stave 113 mm

36,90 €

Nôž Gerber Remix
1 ks
hladká čepeľ
Dostupné ihneď (1 ks)

Nevšedný a atraktívny dizajn noža Gerber Remix Tactical upúta pozornosť takmer každého. Zatvárací nôž, ktorý nadväzuje na veľmi úspešnú sériu nožov Remix. Tenká rukoväť z G-10 a čepeľ z ocele 7Cr17Mov istená poistkou linerlock pre ovládanie jednou rukou.

ELEGANTNÝ REMIX TACTICAL
S týmto nožom nadviazal Gerber na úspešnú radu nožov Gerber Remix. Už na prvý pohľad je jasné, že Remix Tactical je veľmi zaujímavý nôž s pozoruhodným konštrukčným riešením.

Zatvárací nôž Remix Tactical v sebe snúbi úžitočnosť kombinovaného ostria a originálne riešenie rukoväte Remix ™. Nové riešenie výstupku pre jednoduché otváranie zároveň poskytuje aj stabilnú oporu pre palec pri používaní noža.

Čepeľ z pevnej a odolnej nožiarskej ocele 7Cr17Mov skvele drží ostrie a navyše je veľmi odolná voči korózii. Ako poistku vybral Gerber osvedčený linerlock.

Úzke a ľahké črienky z materiálu G-10 a možnosť jednoručného otvárania čepele v tvare tanto, robia z noža Remix Tactical skvelú voľbu pre EDC.

HLAVNÉ ZNAKY NOŽE REMIX TACTICAL
-čepeľ tanto
-novo riešený výstupok pre jednoduché otváranie
-jednoručné otváranie
-čepeľ z odolnej ocele 7Cr17Mov
-ľahké a odolné črienky z G-10
-osvedčená poistka linerlock
Ak hľadáte osvedčený zatvárací nôž s atraktívnym dizajnom, nebojte sa siahnuť po Remix Tactical.

PARAMETRE  
Výrobca Gerber
Typ noža Zatvárací
Typ poistky Liner lock
Typ ostria Kombinované
Farba čepele Čierna
Farba rukoväte Čierna
Materiál čepele 7Cr17Mov
Materiál rukoväte Nerezová oceľ / G10
Dĺžka čepele 76 mm
Dĺžka rukoväte 124 mm
Dĺžka v otvorenom stave 200 mm
Dĺžka v zavretom stave 124 mm

43,90 €